Заместник Ръководител склад

Ние сме ФЬОНИКС Фарма, част от фармацевтичния концерн PHOENIX Group – водещ международен интегриран доставчик на фармацевтични продукти и услуги. Доставяме здраве в 29 държави в Европа.

Вярваме, че в основата на успеха ни са нашите служители и заедно с техните постижения, градим успешното развитие на цялата компания.

Настоящото ни търсене е за Заместник Ръководител склад в складовата ни база в гр. София

Отговорности на позицията

  • Контролира процесите по приемане на стока, изпълнение и навременното експедиране на поръчки по действащите маршрути;
  • Контролира спазването на фармацевтичния порядък, чистотата и хигиената в склада;
  • Води документацията на склада;
  • Контролира правилното позициониране на стоката в склада;
  • Организира извършването на инвентаризации в склада;
  • Контролира оптималната работа в склада и съблюдава основните показатели на склада;
  • Отговаря за изправността на автоматизацията в склада;
  • Планира и администрира месечните работни графици;
  • Осигурява успешната координация между отдели Склад и Транспорт;
  • Изготвя ежедневни и седмични репорти.

Изисквания към кандидатите

  • Висше образование образователна степен магистър;
  • Минимум 2 години стаж в областта на логистиката във фармацевтичната област;
  • Компютърна грамотност (Word, Excel, Internet);
  • Умения за работа с програмни продукти в областта на склад и логистика;
  • Английски език ниво В1 (работно ниво) по общата Европейска езикова рамка;
  • Свидетелство за управление на МПС.

Ние предлагаме

Работа в стабилна международна компания

Позитивен и подкрепящ екип от професионалисти

Обучение, въвеждащо в естеството на работа

Мотивиращо възнаграждение плюс бонуси и ваучери за храна

Допълнително здравно застраховане с дентален пакет

    Формуляр за кандидатстване

    Ако проявявате интерес към нашата компания и отговаряте на посочените изисквания за тази позиция, моля изпратете ни Вашата автобиография. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.