СТАЖАНТ МАРКЕТИНГ

Ние сме ФЬОНИКС Фарма, част от фармацевтичния концерн PHOENIX Group – предпочитаният партньор за лесен и директен достъп до здравни продукти и услуги в цяла Европа. Нашата мисия е да доставяме здраве.

Във ФЬОНИКС Фарма отваряме врати за стажанти, които имат желание да работят по реални проекти.

ИСКАШ ЛИ…?

  • да научиш повече за бизнеса с дистрибуция на лекарства?
  • да придобиеш практически опит по специалността си в международна компания с водещи позиции на пазара?

Ако отговорът на тези въпроси е „ДА“ – изпрати ни CV-то си! Очакваме те!

Търсим креативен, инициативен и позитивен СТАЖАНТ МАРКЕТИНГ.

  • ЦЕЛТА НА ПРОГРАМАТА е комплексно запознаване с основните маркетинг дейности към Маркетинг екипа, който се занимава с ексклузивното портфолио на компанията и придобиване на практически опит за извършване на част от тях.
  • ПО ВРЕМЕ НА ПРОГРАМАТА ЩЕ ИМАШ ВЪЗМОЖНОСТ ДА придобиеш опит в изграждането и внедряването на маркетинг стратегии насочени към различни целеви групи – лекари, фармацевти и крайни потребители. Подготовка и производство на маркетинг материали, организиране и участие в корпоративни събития.
  • През цялото време на стажа ще имаш подкрепата на МЕНТОР.

Ние ти предлагаме задачи, свързани с:

  • Подпомагане на административната работа в отдела и участие в текущи проекти;
  • Планирането на маркетинг и търговски активности в областта на онлайн търговията;
  • Подпомагане на екипа в изграждането и развитието на брандовете на компанията;
  • Подпомагане при разработването и изпълнението на маркетингови стратегии;
  • Участие в създаването на съдържание за уебсайтове, блогове и социални медийни платформи;
  • Изпълнение на маркетингови кампании чрез различни канали (имейл, социални медии и др.);
  • Проучване на пазара и конкурентен анализ;
  • Анализиране на данни и измерване на ефективността на маркетинговите кампании;
  • Помощ при организирането на събития и промоции.

Какво очакваме от теб:

  • Студент по маркетинг, комуникации или свързана област последен/предпоследен курс;
  • Опит със социалните медийни платформи (Facebook, Instagram, LinkedIn);
  • Добро писмено и устно общуване;
  • Умения за организация и управление на времето;
  • Отлично владеене на английски език;
  • Компютърна грамотност – MS Office;
  • Отговорност, внимание към детайла, проактивно отношение към работата;
  • Организираност, аналитичност, стремеж към резултати;
  • Умения за работа в екип;
  • Желание за учене и растеж в областта на маркетинг.
Стажът е с продължителност 6 месеца и заетост от 6 часа/ден.
Какво можеш да очакваш от стажа си при нас:

Предварително планирана стажантска програма, с конкретна цел и стъпки на провеждане;

Позитивен и подкрепящ екип от професионалисти;

Запознаване в дълбочина с нашия бизнес, в подкрепяща, предизвикателна и динамична работна среда;

Месечно възнаграждение + 200 лв. ваучери за храна на месец;

Допълнително здравно застраховане с включен дентален пакет и удобна локация в близост до Студентски град.

    Формуляр за кандидатстване

    Ако описанието на програмата ни отговаря на твоите цели и покриваш изискванията, очакваме те! Изпрати ни CV-то си!

    Ще се свържем само с одобрените кандидати.

      Ако проявявате интерес към нашата компания и отговаряте на посочените изисквания за тази позиция, моля изпратете ни Вашата автобиография. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.