Оперативен Счетоводител

Ние сме ФЬОНИКС Фарма, част от фармацевтичния концерн PHOENIX Group – водещ международен интегриран доставчик на фармацевтични продукти и услуги. Доставяме здраве в 29 държави в Европа.

Вярваме, че в основата на успеха ни са нашите служители и заедно с техните постижения, градим успешното развитие на цялата компания.

Настоящото ни търсене е за Оперативен Счетоводител.

Отговорности на позицията

  • Изготвяне, подреждане, съхранение и контрол на счетоводния документооборот;
  • Текущо осчетоводяване на фактури от доставчици и клиенти и други първични документи, съгласно утвърдената счетоводна политика на дружеството;
  • Изготвяне на предложение за банкови преводи и осчетоводяване на банкови извлечения;
  • Засичане и следене на разчетите с клиенти и доставчици;
  • Изготвяне на ДДС и VIES декларация;
  • Изготвяне на необходимите на ръководството справки, отчети и анализи;
  • Участие в прилагането на нови процеси и проекти;
  • Подпомагане на месечното, тримесечното и приключването на годината.

Изисквания към кандидатите

  • Степен бакалавър/магистър по Счетоводство и контрол или Финанси;
  • Опит над 2 години в сферата на счетоводството;
  • Задълбочено познаване на счетоводната теория и практика;
  • Компютърна грамотност – Отлични умения за работа с MS Office /Word, Excel;
  • Опит в работата на SAP е предимство;
  • Много добро владеене на аглийски език – предимство;
  • Комуникативни умения. Способност за работа в екип;
  • Отговорност при поемане на ангажименти;
  • Аналитични умения, мислене и бързо усвояване на нови знания. Внимание към детайла;
  • Инициативност, отговорност, лоялност.

Ние предлагаме

Работа в стабилна международна компания

Позитивен и подкрепящ екип от професионалисти

Обучение, въвеждащо в естеството на работа

Мотивиращо възнаграждение плюс бонуси и ваучери за храна

Допълнително здравно застраховане с дентален пакет

    Формуляр за кандидатстване

    Ако проявявате интерес към нашата компания и отговаряте на посочените изисквания за тази позиция, моля изпратете ни Вашата автобиография. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.