Младши финансов специалист

Ние сме ФЬОНИКС Фарма, част от фармацевтичния концерн PHOENIX Group – водещ международен интегриран доставчик на фармацевтични продукти и услуги. Доставяме здраве в 29 държави в Европа.Вярваме, че в основата на успеха ни са нашите служители и заедно с техните постижения, градим успешното развитие на цялата компания.

Настоящото ни търсене е за Младши финансов специалист.

Отговорности на позицията

  • Подготвя аналитична информация и интерпретира финансови данни по бизнес направления във връзка с подпомагането на процеса по вземане на управленски решения;
  • Подготвя данни, свързани с договора за факторинг и последващо отчитане на паричните потоци;
  • Изготвя справки и отчети свързани с ценообразуването на клиентите;
  • Консолидира и сравнява месечни/тримесечни отчети, и реагира при отклонения.

Изисквания към кандидатите

  • Предишен опит на подобна позиция минимум 1-2 години;
  • Завършено образование в сферата на Финанси, Счетоводство, Икономика или подобно;
  • Аналитичност и внимание към детайла;
  • Отлична компютърна грамотност – много добри познания за работа с Excel;
  • Предишен опит със SAP би било предимство;
  • Отлични организационни умения и способност за приоритизиране;
  • Владеене на английски език би било предимство.

Ние предлагаме

Работа в стабилна международна компания

Позитивен и подкрепящ екип от професионалисти

Обучение, въвеждащо в естеството на работа

Мотивиращо възнаграждение плюс бонуси и ваучери за храна

Допълнително здравно застраховане с дентален пакет

    Формуляр за кандидатстване

    Ако проявявате интерес към нашата компания и отговаряте на посочените изисквания за тази позиция, моля изпратете ни Вашата автобиография. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.