Медицински представител

Медицински представител за София и региона

Ние сме ФЬОНИКС Фарма, част от фармацевтичния концерн PHOENIX Group – водещ международен интегриран доставчик на фармацевтични продукти и услуги. Доставяме здраве в 29 държави в Европа.

Вярваме, че в основата на успеха ни са нашите служители и заедно с техните постижения, градим успешното развитие на цялата компания.

Настоящото ни търсене е за Медицински представител за София и региона.

Отговорности на позицията

  • Осъществява пряка комуникация с цел представяне на продуктите от портфолиото на компанията, създава и поддържа дългосрочни партньорски взаимоотношения с лекари и фармацевти;
  • Планира и отчита извършените посещения в съответствие с поставения маркетингов план;
  • Събира информация и проучва фармацевтичния пазар;
  • Предлага оферти, свързани с промоционални активности по продукти към аптеките в поверения му регион;
  • Организира регионални срещи с лекари и фармацевти, изнася продуктови презентации;
  • Участва в научни форуми, конгреси и конференции.

Изисквания към кандидатите

  • Работа в стабилна международна компания с водещи позиции на пазара в Европа;
  • Позитивен и подкрепящ екип от професионалисти;
  • Въвеждащо обучение в естеството на работа и във вътрешнофирмените процесите;
  • Възможности за кариерно израстване в международна компания;
  • Мотивиращо възнаграждение;
  • Допълнително здравно осигуряване, ваучери за храна, спортна карта и други социални придобивки.
  • Много добри умения за организация и планиране. Инициативност;
  • Умения за самостоятелно вземане на решение и решаване на проблеми;
  • Отлични комуникативни умения;
  • Отлични презентационни умения;
  • Постоянство и последователност в постигането на резултати;
  • Желание за работа с хора и готовност за работа в екип;
  • Отговорност към резултата, честност, лоялност.

Ние предлагаме

Работа в стабилна международна компания

Позитивен и подкрепящ екип от професионалисти

Обучение, въвеждащо в естеството на работа

Мотивиращо възнаграждение плюс бонуси и ваучери за храна

Допълнително здравно застраховане с дентален пакет

    Формуляр за кандидатстване

    Ако проявявате интерес към нашата компания и отговаряте на посочените изисквания за тази позиция, моля изпратете ни Вашата автобиография. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.