Куриер – Инкасатор

Ние сме ФЬОНИКС Фарма, част от фармацевтичния концерн PHOENIX Group – водещ международен интегриран доставчик на фармацевтични продукти и услуги. Доставяме здраве в 29 държави в Европа.

Вярваме, че в основата на успеха ни са нашите служители и заедно с техните постижения, градим успешното развитие на цялата компания.

Настоящото ни търсене е за Куриер – Инкасатор.

Отговорности на позицията

  • Организира маршрута си след приемане на стоката с цел доставка за кратък интервал от време и минимален разход;
  • Пренася и предава поръчките до клиентите, спрямо зададения график и срокове на доставка;
  • Отговаря за навременното и качественото обслужване на клиентите в поверения му район, спрямо вътрешните правила и процедури на компанията;
  • Следи за правилното съхранение на стоката по време на транспорт като спазва изискванията на добрата дистрибуторска практика;
  • Носи материална отговорност за стоката и плащанията от клиентите.

Изисквания към кандидатите

  • Завършено средно образование;
  • Шофьорска книжка – кат.В. Отлично познаване на пътните артерии във Варна;
  • Опит като водач на МПС най-малко 2 години;
  • Отлична организация и дисциплина;
  • Отговорност и отдаденост в работата;
  • Умения за работа с хора и готовност за работа в екип.

Ние предлагаме

Работа в стабилна международна компания

Позитивен и подкрепящ екип от професионалисти

Обучение, въвеждащо в естеството на работа

Мотивиращо възнаграждение плюс бонуси и ваучери за храна

Допълнително здравно застраховане с дентален пакет

    Формуляр за кандидатстване

    Ако проявявате интерес към нашата компания и отговаряте на посочените изисквания за тази позиция, моля изпратете ни Вашата автобиография. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.