Отборът на ФЬОНИКС Фарма България грабна трофея във PHOENIX UWE-MACHER-CUP 2024

Щастливи сме да споделим, че отборът на ФЬОНИКС Фарма България е големият победител в тазгодишното издание на футболния турнир PHOENIX UWE-MACHER-CUP 2024, който се проведе в град Ханау, Германия на 14 и 15 юни.

В оспорван финален мач, нашите момчета надделяха над отбора на Румъния с 2:0 и заслужено спечелиха първото място.

Колеги от отделите Логистика, Продажби, Транспорт, Здравен софтуер, Ексклузивно представителство и ИТ хъба на ФЬОНИКС, бяха част от селекцията на отбора и показаха завидни спортни умения, макар подготовката да им бе по-малко от три месеца. Тимът на България убедително спечели първо място сред 30 отбора и изиграни цели 9 мача.

Футболният турнир PHOENIX UWE-MACHER-CUP 2024 е ежегодно спортно мероприятие, което изправя едни срещу други всички дистрибуционни центрове на ФЬОНИКС, както и дъщерните дружества.